Evidenca na kratko: 33 objavljenih tednov
To so resnični, objavljeni rezultati trgovalnih signalov ponudnika Best Trading Signal – iste storitve signalov, ki stoji za našo arabsko sestrsko znamko – poročani teden za tednom od 25. avgusta 2025 do 3. julija 2026. Nič od tega ni simulacija ali backtest: vsaka vrstica prihaja iz tedenskega poročila, objavljenega po zaprtju poslov, zmage in izgube skupaj.
Najpomembnejši preizkus katerega koli ponudnika signalov ni vročinski niz – je preglednost skozi čas. Zato je celotna tedenska tabela trajno na strani z rezultati, ta vodnik pa opiše ključne številke, izstopajoče tedne, šibke tedne in natanko, kako se izračuna podatek o natančnosti.
Dve stvari ločita to evidenco od tipičnih tržnih številk. Prvič, je popolna: spodnji tedni so vsi tedni, za katere je bilo objavljeno poročilo o rezultatih, ne izbrana selekcija. Drugič, merjena je konservativno: natančnost se izračuna po točkah in ne po štetju zmagovalcev, tako da ena velika izguba potegne številko navzdol s polno težo.
Ključne številke iz objavljene evidence
| Merilo | Rezultat |
|---|---|
| Obdobje poročanja | 25. avg. 2025 – 31. jul. 2026 |
| Objavljeni tedni | 29 |
| Povprečna tedenska natančnost (po točkah) | 94 % |
| Skupno neto točk | +174.516 |
| Najboljši teden | +15.960 točk pri 97,5 % (2.–6. feb. 2026) |
| Popolni tedni (100 %) | 2 – 1.–5. sep. 2025 in 20.–24. apr. 2026 |
| Najšibkejši teden | 86,7 % (29. sep.–3. okt. 2025) – še vedno dobičkonosen pri +2.365 točkah |
| Trgi | Zlato, forex, nafta, indeksi, kriptovalute |
Najnovejši teden: 24.–28. avgust 2026
Najnovejše poročilo je teden 24.–28. avgusta 2026 zaprlo pri +6.350 neto točkah z 96,4-odstotno natančnostjo po točkah — 34 signalov: 29 dobičkov, 2 izgubi in 3 na ničli. To je nad našim povprečjem 94 %, in objavljamo ga natanko takšnega, kot se je zaprl.
Tednu je vladalo zlato: 11 poslov za +4.595 neto, vključno z enim samim premikom +1.250, in niti en izgubarski posel z zlatom. Ethereum je dodal +550 iz dveh signalov, S&P 500 pa +300 iz treh. Obe izgubi tedna sta bili majhni — NASDAQ −130 in ameriška nafta −120.
Teden 24.–28. avgusta 2026, po instrumentu
| Instrument | Signali | Neto točke |
|---|---|---|
| XAU/USD | 11 | +4.595 |
| ETH/USD | 2 | +550 |
| S&P 500 | 3 | +300 |
| US oil | 4 | +160 |
| NASDAQ | 3 | +160 |
| DAX | 3 | +130 |
| AUD/JPY | 1 | +90 |
| CHF/JPY | 1 | +85 |
| GBP/JPY | 1 | +80 |
| USD/JPY | 1 | +50 |
| EUR/USD | 1 | +50 |
| GBP/USD | 1 | +40 |
| USD/CHF | 1 | +40 |
| EUR/GBP | 1 | +20 |
| Skupaj | 34 | +6.350 |
Kaj pomeni 'natančnost po točkah' – in zakaj je strožja
Naša ključna številka je natančnost po točkah, ne stopnja zmag po številu poslov – razlika pa je bistvo cele igre. Ponudnik lahko zmaga 8 majhnih poslov po 10 točk in izgubi 2 posla po 100 točk: to je '80-odstotna stopnja zmag' na izgubljajočem računu. Obračunavanje po točkah ta trik onemogoči, ker vsaka izgubljena točka pri stopu šteje s polno težo proti točkam, osvojenim pri ciljih.
Konkretno: vsak teden se vse osvojene točke pri take-profitu postavijo proti vsem izgubljenim točkam pri stop-lossu, natančnost pa je delež osvojenih točk od vseh premaknjenih točk. Podatek 94 % je netehtano povprečje teh 29 tedenskih odčitkov. Ko nas – ali kogar koli – primerjate z drugimi ponudniki, zahtevajte isto matematiko; vodnik o najboljših trgovalnih signalih vsebuje popoln seznam za preverjanje ponudnikov.
Ista logika pojasni, zakaj poročamo neto točke namesto dobička v dolarjih. Dolarji se skalirajo z velikostjo lota, zato posnetek zaslona s tisoči dolarjev dokazuje le, da je nekdo trgoval veliko. Točke so poštena enota: merijo, koliko tržnega gibanja so signali dejansko zajeli, vsak bralec pa jih lahko pretvori prek lastne velikosti pozicije.
Mesec za mesecem: celotna objavljena evidenca
Seštevanje 29 tedenskih poročil po mesecih pokaže obliko evidence – močne mesece, povprečne mesece in vrzeli, kjer ni bilo objavljeno nobeno ustrezno poročilo. Vsaka spodnja številka je vsota tega meseca objavljenih tedenskih poročil; skupni zneski se ujemajo natanko na +174.516 točk.
Vrzeli so del poštenosti. Meseci, kot je maj 2026, ne prikazujejo vnosa, ker v njih ni bilo objavljeno nobeno ustrezno tedensko poročilo – evidenca vključuje le tedne s poročano stopnjo uspeha, manjkajočih pa ne dopolnjujemo ali ocenjujemo.
Neto točke po mesecih v objavljeni evidenci
| Mesec | Objavljeni tedni | Neto točke |
|---|---|---|
| Avgust 2025 | 1 | +174.516 |
| September 2025 | 4 | +10.755 |
| Oktober 2025 | 3 | +13.981 |
| November 2025 | 1 | +6.770 |
| December 2025 | 2 | +6.770 |
| Januar 2026 | 3 | +22.605 |
| Februar 2026 | 2 | +20.985 |
| Marec 2026 | 2 | +13.710 |
| April 2026 | 2 | +9.740 |
| Junij 2026 | 5 | +29.085 |
| Julij 2026 | 4 | +21.485 |
| Avgust 2026 | 1 | +2.770 |
| Skupaj | 29 | +174.516 |